DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver

430 kr
Finns i lager, kontrollerat i dag.    Sponsrad länk.

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver finns i kategorin Fiber. DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver säljs direkt av Prylstaden för snabb leverans.

Läs mer...

Kategori: Fiber
Artikelnummer: DT2-SFP-E0003
Säljs av: Prylstaden