DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

430 kr
Finns i lager, kontrollerat i dag.    Sponsrad länk.

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM finns i kategorin Fiber. DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM säljs direkt av Prylstaden för snabb leverans.

Läs mer...

Kategori: Fiber
Artikelnummer: DT2-SFP-C0006
Säljs av: Prylstaden